1. Hello – nauka angielskiego od podstaw online

Podziel się!

Dlaczego warto oglądać bajki dla dzieci po angielsku?

W świecie naszych dzieci wszystko jest proste i oczywiste. Nie znają one barier, które powodowałyby niechęć do otaczającego je świata – wprost przeciwne, gigantyczna ciekawość w połączeniu z naturalnym postrzeganiem pozwalają na doskonały rozwój w wielu dziedzinach. Pokazanie, że edukacja może być przyjemnością, pozwala na dostosowanie jej poziomu do wieku dziecka i nie wiąże się z najmniejszymi nakładami finansowymi ze strony rodziców. Idealnym są lekcje języka angielskiego za darmo, które będą doskonale spędzonym czasem z rodzicami.

Naturalnie angielskie środowisko

W wielu rodzicach pojawia się wątpliwość, czy małe dzieci w ogóle powinno się uczyć języków obcych, czy nie jest to dla nich zbyt duże obciążenie. Zmiana myślenia całkowicie rozwiewa te dywagacje. Zastanówmy się, nasze dzieci w momencie narodzin nie mówiły, za to my zalewaliśmy je potokiem słów. Z czasem ten monolog zaczął się zmieniać w konkretny dialog dwóch stron, a przecież nasz ojczysty język nie należy do najprostszych. Idąc tym śladem, dochodzimy do momentu, w którym język angielski dla dzieci za darmo staje się tak samo oczywisty, jak polski. Wspólne oglądanie anglojęzycznych bajek jest otoczeniem dziecka innym językiem, który w sposób naturalny zaczyna żyć w naszych milusińskich. Połączenie obrazu ze słowem wzmacnia ten efekt, a nauka angielskiego od podstaw online jest przede wszystkim zabawą.

Dobry telewizor
Brak sztuczności, indywidualne nauczanie i bezpieczeństwo domowego ogniska to dodatkowe atuty, dzięki którym maluchy mogą stać się dwujęzyczne. Wspólne oglądanie bajek po angielsku w żaden sposób nie wadzi w idee separowania dziecka od nadmiernej ilości przekazów medialnych. Pozwala się osłuchać – podobnie jak w czasie niemowlęcym – by w swoim czasie zaowocować pierwszymi, wypowiedzianymi samodzielnie słowami.

  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *